Wiarygodna wróżka

Pewnie wiele osób nie przyznaje się do tego, że wierzy w różnego rodzaju wróżby, horoskopy itd. Tymczasem naprawdę duża część społeczeństwa korzysta z usług wróżbitów, tarocistów, jasnowidzów. Skąd właściwie wzięły się wróżby, gdzie możemy je znaleźć i co nam dają?

Krótka historia wróżb

Wróżbiarstwo swoje początki miało już w czasach historycznych. Starożytni Egipcjanie, Grecy, Rzymianie, Babilończycy próbowali czytać w myślach, przepowiadać przyszłość, kontaktować się ze zmarłymi. Miało to ścisły związek z ich wierzeniami. W Średniowieczu, kiedy rozpowszechniło się chrześcijaństwo, wróżby zostały oficjalnie potępione, ale wiele osób potajemnie się nimi parało, choć można było za to spłonąć na stosie. Później wróżby stały się domeną różnych grup etnicznych, np. Romów. Obecnie dla wielu osób jest to prawdziwy zawód, a na wizytę do jasnowidza czy wróżki czeka tyle osób co do lekarza. Dużą rolę odgrywają również nowoczesne technologie, a popularnością cieszą się między innymi wróżby SMS.

Wróżka Cesaria

Wiedza tajemna w zasięgu Twojej ręki! Dowiedz się co Cię czeka i bądź przygotowany na to co przyniesie życie

Więcej o wróżce Cesarii...

Wróżby wokół nas

Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że wróżby właściwie nas otaczają. Prawie w każdej gazecie można znaleźć różnego rodzaju horoskopy, a także ogłoszenia i namiary na wróżki. Oprócz tego istnieją specjalne strony internetowe z wróżbami, a także programy telewizyjne, kiedy to wróżka przepowiada przyszłość na żywo. Ponadto do wróżki można udać się osobiście, tak samo do tarocistki, jasnowidza itd.

Karty tarota

Co nam dają wróżby?

Jedni wierzą we wróżby, inni nie, ale udowodniono, iż nawet ci drudzy korzystają z usług wróżek. Dlaczego? Czasami ze zwykłej ciekawości. Niektórzy są ciekawi, czy takie wróżby faktycznie się sprawdzą. Zdarzają się też osoby zdesperowane, dla których np. jasnowidz jest jedyną szansą na odnalezienie kogoś bliskiego. Innym wróżby mogą dodać otuchy, zmotywować, zwrócą uwagę na coś, czego dotychczas nie zauważali. Oczywiście wiarygodna wróżka nie zawsze się zdarza, ale czasami dobrze jest po prostu z kimś porozmawiać, nawet jeśli nie wierzy się w magię, astrologię, nadnaturalne zdolności.

Wyjątkowa wróżba SMS

Wyślij SMS o treści TAJEMNICA.2 pod numer 73313 aby poznać swoją przyszłość.
Koszt SMS to 3,69 zł z VAT

Wyślij SMS!