Wróżka na telefon

Dlaczego ludzie dzwonią do wróżek?

Powodów jest wiele, lecz można poszukać pewnych wspólnych punktów, większość dzwoniących osób ma przed sobą wybór, który ich przerasta. Sporo osób dzwoni też w podczas życiowej stagnacji, w momencie, w którym chcą dokonać zmian w swoim życiu. Ci pierwsi oczekują, że wróżka na telefon podpowie im jak postąpić. Z kolei ci drudzy bardzo często potrzebują tylko bodźca, który może zainicjować im zmiany w życiu.

Czy to, co powie wróżka jest wyrokiem?

Nie, pamiętajmy, że na nasz los możemy wpływać. To my trzymamy lejce w tym powozie. Wróżba może nam zasugerować, że zaniechanie lub odwlekanie podjęcia decyzji może skutkować w negatywny sposób. Traktujmy więc kontakt z wróżką jako dobrą zabawę a jej opinię jako poradę, a nie wyrok.

Wróżka Cesaria

Wiedza tajemna w zasięgu Twojej ręki! Dowiedz się co Cię czeka i bądź przygotowany na to co przyniesie życie

Więcej o wróżce Cesarii...

Z jakimi problemami nie dzwonić do wróżki

Przede wszystkim z problemami zdrowotnymi (mam namyśli się zarówno zdrowie fizyczne, jak i psychiczne). W tych tematach zaufajmy specjalistom i nauce!

Karty tarota

Dlaczego ludzie wybierają wróżby online lub przez telefon?

Jest to przede wszystkim kwestia wygody, poza tym w obecnych czasach trudno znaleźć wróżkę świadczącą usługi klasyczny sposób. Jeśli już jednak znajdzie się taka, zazwyczaj jej usługi bywają zdecydowanie droższe.

Wyjątkowa wróżba SMS

Wyślij SMS o treści TAJEMNICA.2 pod numer 73313 aby poznać swoją przyszłość.
Koszt SMS to 3,69 zł z VAT

Wyślij SMS!