Dobra Wróżka

Wróżka Cesaria

Cesaria to doświadczona wróżka specjalizująca się w kartach tarota.

Więcej o wróżce Cesarii...

Metod wróżenia jest chyba tyle ilu wróżbitów. Niemal w każdej kulturze wykształciły się zwyczaje i obrzędy mające umożliwienia poznania przyszłości. Jak jednak sprawdzić, która wróżka jest dobra? Najlepiej podejść do tego metodycznie. Ostrzegam, że niestety będzie tu nieco matematyki, ale będzie ona bardzo prosta — poziom szkoły podstawowej.

Porównujemy wróżki

Wypisujemy sobie pytania, które chcemy zadać naszej oby jak najlepszej wróżce na kartce, dla każdego z nich przypisujemy jak ważne jest żeby odpowiedź na to pytanie była prawidłowa. Na przykład:

A) Czy Jan Kowalski do mnie wróci? - ważność: 8/10
B) Czy dostanę awans w tym roku? - ważność: 5/10
C) Czy Polska wyjdzie z grupy na mundialu? - ważność 2/10

Teraz sumujemy punkty 8+5+2=15 - tyle punktów powinniśmy wystawić, jeśli wszystkie wróżby się spełnią.

Po jakimś czasie kiedy będziemy czuli, że wszystkie wróżby się już rozwiązały, to znaczy, że wiemy, czy się spełniły, podliczamy punkty:

A) się spełniło całkowicie: 8/8
B) się spełniło częściowo — na przykład miał być awans, nie ma go, ale jest solidna poprawa zarobków - 3/5
C) się nie spełniło - 0/2
Sumujemy wyniki: 8+3+0=11

Wynik ostateczny: 11/15, czyli ok 73%. W ten sposób możemy racjonalnie oceniać umiejętności różnych wróżek. Oczywiście jest to tylko jedna z najprostszych metod, która ocenia tylko jak efektywność wróżb w naszym subiektywnym odczuciu. Nie jest idealna, bo nie uwzględnia jak duże szanse są na to żeby "zgadnąć" wynik, ale za to jest bardzo prosta i daje jasny wynik, który łatwo ocenić i porównać.
Oczywiście im wyższy wynik tym lepsza wróżka. Dobra wróżka powinna mieć wynik powyżej 70%.

Szybka wróżba SMS

Wyślij SMS o treści TAJEMNICA.2 pod numer 73313 aby poznać swoją przyszłość.
Koszt SMS to 3,69 zł z VAT

Wyślij SMS!

Rozważna i nowoczesna wróżka wykorzystuje synergię tworzoną przez wcześniejsze doświadczenia i swój talent, który zależnie od wierzeń ludzie nazwą darem, talentem lub po prostu umiejętnościami.